spts_logga

Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Stockholmsponnytravsällskap så tveka inte att höra av dej till oss. Använd gärna formuläret nedan så kontaktar vi dej så snart vi kan!

Telefon & Email

Ordförande & Sponsoransvarig: Marie Johansson
tel: 0709-743657, e-mail: marie@stockholmponnytrav.se

Vice ordförande & Tävlingsansvarig: Nicole Mellberg
tel: 0709-113376, e-mail: tavlingsansvarig@stockholmponnytrav.se

Kassör: Niklas Smedman
tel: 072-1467497, e-mail: niklas@stockholmponnytrav.se

Hitta till Solvalla

Styrelse 2018
 

Marie Johansson                                     
Liestavägen 119
762 91 Rimbo
marie@stockholmponnytrav.se
0709-743657
Ordförande & Vice Tävlingsledare

Nicole Mellberg
Solnavägen 53a,
169 51 Solna
tavlingsansvarig@stockholmponnytrav.se
0709-113376
Vice Ordförande & Tävlingsansvarig

Niklas Smedman
Ekingevägen 18
137 54 Tungelsta
niklas@stockholmponnytrav.se
072-1467497
Kassör


Lars Johansson
Pipartorpsvägen 2
137 94 Norra Sorundan
070-6455557
lars@stockholmponnytrav.se
Sponsoransvarig

Anna Manberger
Vardalavägen 14
762 94 Rimbo
anna@lawema.se
070-7519570

Sekreterare

Yoko Hosokai
Örsvängen 15
174 51 Sundbyberg
070-7686039
yoko@stockholmponnytrav.se

Caroline Johansson
Liestavägen 119
762 91 Rimbo
0709-743658
caroline@stockholmponnytrav.se
Ungdomsansvarig

Anna Chalkitis
Vasa Alléväg 144
195 93 Märsta
webmaster@stockholmponnytrav.se
070-0238225
Sekreterare & Webbansvarig


Helena Westlinder
vardala@hotmail.com
Tingvallavägen 11
186 50 Vallentuna
076-1133305
Sponsoransvarig

Marika Jansson
marika@stockholmponnytrav.se
070-3311218
Program-och tryckansvarig

Yngve Hedin
Ekensbergsvägen 81
169 31 Solna
yngve@stockholmponnytrav.se
070-9186149
Suppleant

VALBEREDNINGEN:

Anna Manberger( sammankallande)
Helena Westlinder
Emeli Hillås