spts_logga

Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Stockholmsponnytravsällskap så tveka inte att höra av dej till oss. Använd gärna formuläret nedan så kontaktar vi dej så snart vi kan!

Telefon & Email

Ordförande :
Niklas Smedman

tel: 072-1467497, e-mail: niklas@stockholmponnytrav.se

Vice ordförande & Vice Tävlingsansvarig: 
Marie Johansson
tel: 0709-743657, e-mail: marie@stockholmponnytrav.se
Tävlingsansvarig: 
Ulrika Eklund
Kassör: JoakimSmedman

Hitta till Solvalla

Styrelse 2019
 

Niklas Smedman
Ekingevägen 18
137 54 Tungelsta
niklas@stockholmponnytrav.se
072-1467497
Ordförande

Marie Johansson                                     
Liestavägen 119
762 91 Rimbo
marie@stockholmponnytrav.se
0709-743657
Vice Ordförande & Vice Tävlingsledare

Joakim Smedman
Kassör
Ordinarie ledamot på två år

Anna Manberger
Vardalavägen 14
762 94 Rimbo
anna@lawema.se
070-7519570
Sekreterare, Sponsoransvaring
ordinare ledamöter på ett år

Ulrika Eklund
Tävlingsledare
Ordinarie ledamot på två år

Sofia Konstadinidis
Ordinarie ledamot på två år

Sofia Konstadinidis
Ordinarie ledamot på två år

Nicole Mellberg
Solnavägen 53a,
169 51 Solna
tavlingsansvarig@stockholmponnytrav.se
0709-113376
Suppleant 1 år


Emilia Hiltula
suppleanter 1 år

Caroline Johansson
Liestavägen 119
762 91 Rimbo
0709-743658
caroline@stockholmponnytrav.se
Ungdomsansvarig

Anna Chalkitis
Vasa Alléväg 144
195 93 Märsta
webmaster@stockholmponnytrav.se
070-0238225
Suppleant


Helena Westlinder
vardala@hotmail.com
Tingvallavägen 11
186 50 Vallentuna
076-1133305
Hemsida
ordinare ledamöter på ett år

Marika Jansson
marika@stockholmponnytrav.se
070-3311218
Program-och tryckansvarig


VALBEREDNINGEN:

Sammankallande :
Lars Johansson
Pipartorpsvägen 2
137 94 Norra Sorundan
070-6455557
lars@stockholmponnytrav.se

Caroline Johansson

Wilma Manberger

 


styrelse protokoll 2019